FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 140 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Pozostałe maszyny rolnicze
USŁUGI
Części zamienne
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
AKTUALNOŚCI
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
AKTUALNOŚCI
MAXSERVICE - Serwis Premium dla natychmiastowej pomocy w okresie żniw
Dzięki serwisowi lokalnej sieci dilerskiej - Case IH i Steyr jest zobowiązany do dostarczenia Swoim klientom najlepszego serwisu posprzedażowego, tak aby klienci osiągali zamierzone cele. Jeśli szukasz odpowiedzi- obsługa MAXSERVICE czeka na twój telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Będziesz obsłużony przez wysokiej klasy specjalistów, którzy dostarczą Ci właściwą odpowiedź na każde pytanie.
W razie potrzeby pilnego kontaktu prosimy o telefon pod numer:
+48 886 22 00 43
czytaj więcej ...
Wielkie otwarcie nowego salonu ciągników CASE IH oraz STEYR

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie nowego oddziału firmy P.P.H.U. Farmasz Sobociński.

Uroczystość odbędzie się w dniu 19.05.2017 r. o godzinie 12.00 w siedzibie nowego oddziału przy ul. Glinianki 13 w Sieradzu.

czytaj więcej ...
Prosimy o ostrożność

Szanowni Klienci!

W związku z zaobserwowanymi przypadkami podszywania się pod naszą firmę polegającymi na sprzedaży towarów przez zewnętrzne firmy i propagowaniu informacji o świadczeniu przez nas darmowych usług serwisowych, informujemy, że P.P.H.U. Farmasz Jerzy Sobociński nie współpracuje z innymi firmami w takim zakresie oraz świadczy usługi gwarancyjne tylko dla maszyn sprzedanych przez P.P.H.U. Farmasz Jerzy Sobociński.

czytaj więcej ...
Pokazy polowe Wiosna w polu - Wojsławice

Serdecznie zapraszamy na pokazy polowe WIOSNA W POLU, które odbędą się 28.04.2017 r. o godzinie 11.00 na polach Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach.

Podczas pokazu zostaną ciągniki CASE IH oraz STEYR z maszynami towarzyszącymi w pracy.

ZAPRASZAMY!

czytaj więcej ...

<<
>>
1
2
3

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922