FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
MAGNUM CVX

CASE IH Magnum CVX

5 MODELI O MOCY OD 250 DO 380 KM
Seria Magnum została zaprezentowana po ra pierwszy w roku 1987 żeby ewoluować kolejne 27 lat. Od razu stała się pierwszym wyborem farmerów oczekujących najlepszych osiągnięć. Nowy Magnum dostarcza efektywność, niezawodność oraz imponującą produktywność każdego dnia. Żaden dzień nie jest zbyt długi w luksusowej kabinie Magnum, z intuicyjnym sterowaniem, ergonomią, wyciszeniem oraz płynną jazdą. Dzięki wydajnemu oświetleniu LED łatwo można wydłużyć dzień roboczy.

Nowy Magnum jest mocny i wydajny, wygodny i intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu wyznacza nowe standardy wydajności oraz obniża koszty eksploatacji. Nowy Magnum stanowi niezawodną technologię i zapewnia szybki zwrot inwestycji.

KOMFORT

Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, sterowanej klimatyzacji i doskonałej widoczności na osprzęt przedni i tylny, długie dni pracy w Magnum nie będą męczące. Dzięki nowym, dzielonym lusterkom szerokokątnym operator może mieć wgląd na przyczepę lub ciągniony wóz z ziarnem. Pakiet oświetlenia LED zapewniający widoczność w promieniu 360 stopni pozwala kontynuować pracę z tą samą wydajnością nawet po zmroku. Pięciopunktowy system zawieszenia (kabina, fotel, oś oraz przedni i tylny podnośnik) zapewnia niezwykle płynną jazdę.

INTUICYJNA OBSŁUGA POZWALA ZACHOWAĆ PEŁNĄ KONTROLĘ

Operator ma przed sobą czytelny obraz wszystkich funkcji Magnum: zintegrowany panel przedstawia wszystkie najważniejsze informacje, a wyświetlacz AFS™ Pro 700 integruje dane zarówno z ciągnika, jak i osprzętu. Nowa dźwignia wielofunkcyjna sprawia, że obsługa ciągnika jest jeszcze prostsza – ma bardziej czytelne etykiety na przyciskach, które za dnia mogą być rozpoznawane po dotyku a po zmroku są podświetlane.

DUŻA MOC POD MASKĄ

Mocny, 6-cylindrowy silnik o pojemności 8,7 litra został zaprojektowany w sposób zapewniający generowanie dużej mocy i zoptymalizowane zużycie paliwa. Bardziej płaski przebieg krzywej momentu nowego Magnum zapewnia maksymalny moment obrotowy w szerszym zakresie prędkości obrotowych silnika. Wymagania normy Stage IV dotyczące emisji spalin zostały spełnione dzięki firmowemu systemowi oczyszczania spalin Hi-eSCR.

PRZEKŁADNIA CVX: PEŁNA MOC PRZENIESIONA NA PODŁOŻE

Przekładnia dostępna jest we wszystkich modelach serii, a w ciągniku Magnum 380 stanowi wyposażenie seryjne, w wersji 40 km/h z funkcją aktywnego zatrzymania.

SKAZANY NA MOC

Z nowym Magnum możemy liczyć na możliwości udźwigu rzędu 10200 kg, 5-tonowy udźwig w pełni zintegrowanego przedniego układu zawieszenia oraz opcję dodania przedniego WOM. W przypadku konieczności obsługi przez Magnum dużego osprzętu, wymagającego dużego natężenia przepływu oleju hydraulicznego, możemy wybrać podwójną pompę hydrauliczną o wydatku 282 l/min. Ciągnik może zostać wyposażony w maksymalnie 6 elektrohydraulicznych zaworów hydrauliki zewnętrznej.

AFS: MAKSYMALIZACJA ZWROTU Z INWESTYCJI DZIĘKI SYSTEMOM ROLNICTWA PRECYZYJNEGO

Jeden rzut oka na Monitor AFS™ Pro 700 dostarcza wszystkich niezbędnych informacji na temat osiągów ciągnika, począwszy od zużycia paliwa po moc silnika i WOM-u. Monitor umożliwia także szybkie dopasowanie ustawień do poszczególnych narzędzi oraz warunków roboczych. Magnum jest przygotowany pod możliwość sterowania narzędziami kompatybilnymi ze standardem ISOBUS. W celu zwiększenia wydajności ciągnika istnieje możliwość wyboru spośród całej serii systemów prowadzenia, oferujących poziom dokładności do 2,5 cm.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922