FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
QUANTUM V N F CL

CASE IH Quantum V/N/F/CL

16 MODELI O MOCY OD 75 DO 107 KM
Bez względu na to, czy uprawiasz winogrono lub inne owoce czy potrzebujesz wąskiego ciągnika do innego typu prac, dzięki swoim niewielkim wymiarom, małemu promieniowi skrętu i przemyślanej na nowo budowie nowy ciągnik Quantum może z pewnością stać się Twoim najlepszym składnikiem aktywów.

CIĄGNIKI SPECJALISTYCZNE DO WYMAGAJĄCYCH ZADAŃ

Z nowymi cechami, takimi jak zwiększona moc hydrauliczna, łatwiejsze podłączanie międzyosiowego złącza hydraulicznego i opcja zintegrowanego przedniego WOM maszyny stanowią odpowiedź na różne oczekiwania. Z jednej strony ciągniki te mają funkcje i cechy, których klienci oczekują od ciągników specjalistycznych, z drugiej strony konstrukcję i niezawodność wspólną dla wszystkich produktów Case IH.

PRACA W PEŁNI KOMFORTOWA

W fazie projektowania ciągnika Quantum przestrzeń robocza operatora i jego wygoda, pomimo kompaktowych wymiarów ciągnika, były jednymi z ważniejszych kwestii. Pedały w ciągniku są proste w obsłudze, a inne elementy sterowania zgrupowane wokół operatora i ergonomicznie rozłożone, zawsze znajdują się w zasięgu ręki.

ŚWIEŻE POWIETRZE NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW ROBOCZYCH

W nowych ciągnikach Quantum dostępny jest łatwy do odczytania układ filtrów, z możliwością przełączania poziomu zależnie od wykonywanego zadania. W ustawieniach fabrycznych znajduje się standardowa filtracja na poziomie 2, usuwająca zanieczyszczenia z nawiewanego powietrza wentylacyjnego. Zmiana z tych ustawień jest możliwa przez użycie prostego przełącznika, który przestawia układ filtrujący na poziom 4, zapobiegając przedostawaniu się niekorzystnych dla zdrowia substancji chemicznych.

PRZEPŁYW OLEJU, JAKIEGO POTRZEBUJESZ

Narzędzia wykorzystywane w pracach w sadzie, w winnicach i innego typu osprzęt hydrauliczny, np. sekatory i przycinarki, potrzebują szczególnie szybkiego przepływu oleju. Dlatego też firma Case IH nie poskąpiła ciągnikom Quantum pojemności. Pompa w wersji standardowej 64 l/min. lub alternatywnej 80 l/min. – obie z przepływem otwartym w położeniu środkowym – zapewniają taki przepływ oleju, jakiego operator potrzebuje. Dodatkowo usprawnione złącza hydrauliczne o międzyosiowe i standardowe złącza tylne sprawiają, że jednoczesne zasilanie dwóch narzędzi nie stanowi problemu.

MOC, OSIĄGI, WYDAJNOŚĆ

Ciągniki Case IH Quantum są wyposażone w silniki produkowane wewnętrznie przez markę Case IH. Oznacza to, że zostały skonfigurowane w sposób zapewniający bezproblemowe i wydajne działanie. Operator przekonuje się, że są na tyle mocne, aby obsługiwać dowolny rodzaj osprzętu. Zastosowane w silnikach układ recyrkulacji gazów spalinowych (CEGR) i katalizator utleniający (DOC) z filtrem cząstek stałych oznaczają, że aby spełnić wymagania norm regulacyjnych Stage IIIB użytkownik nie musi stosować w najnowszych modelach Quantum płynu układu wydechowego (DEF/AdBlue).

PRZEKŁADNIA NAPĘDOWA O SOLIDNEJ KONSTRUKCJI

O seryjnej przekładni Synchro Shuttle w modelach Quantum można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest wersją podstawową. Oferuje cztery prędkości i cztery zakresy. Opcjonalna skrzynia biegów pełzania z 12 prędkościami zapewnia 28 biegów do przodu i 16 biegów wstecznych, do prac wymagających małych prędkości jazdy do przodu. Inną funkcją opcjonalną zmiany Powershift jest podwojona liczba prędkości do przodu. Wreszcie sprzęgło Power Clutch – pozwala zmieniać biegi za dotknięciem przycisku lub wyłączyć napęd bez użycia sprzęgła. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas ciągnięcia ciężkich ładunków pod górę.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922