FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze JEANTIL
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Maszyny rolnicze - Sulky
Siewniki
Maszyny uprawne
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
MEDIA
Facebook
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
HEDERY

Hedery

4 HEDERY DO KAŻDEGO RODZAJU UPRAW
Każdy kombajn jest tak dobry jak jego heder. Heder jest kluczem osiągnięcia wysokiej wydajności kombajnu. I nie ma lepszego rozwiązania niż Case IH Axial Flow z hederem zaprojektowanym do wykorzystania isniejącego potencjalu. Nasze Hedery są zaprojektowane do pracy w każdych warunkach - po to żeby osiągnąć maksymalną produktywność, bez słomy i strat w zbiorach.

ZESPÓŁ ŻNIWNY SERII 4400 DO ZBIORU KUKURYDZY
Heder do zbioru kukurydzy - 6, 8, 12 I 16 RZĘDOWY

Zespoły żniwne Case IH serii 4400 zapewniają niezrównaną skuteczność zbioru stojącej i wyległej kukurydzy, eliminując w każdych okolicznościach straty ziarna. Ponadto wyróżniają się niedoścignioną łatwością serwisowania, dzięki czemu można je błyskawicznie przygotować do wydajnej pracy w zmiennych warunkach żniw.

Zespoły żniwne serii 4400 przeznaczone do zbioru kukurydzy zostały zoptymalizowane pod kątem zbioru stale zwiększających się plonów kukurydzy oraz coraz twardszych roślin. W związku ze zwiększeniem wydajności kombajnów Axial-Flow® w 8- i 12-rzędowych zespołach żniwnych do kukurydzy zastosowano podwójne łańcuchy pracujące w kąpieli olejowej. Dzięki temu kombajny dobrze radzą sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami zbioru, zapewniając maksymalny poziom niezawodności. Do ciężkiej pracy przystosowano także przekładnie modułów rzędów, a obudowa przekładni głównej jest wykonana z aluminium, co ogranicza masę zespołu żniwnego. Wszystkie moduły rzędów są zabezpieczone sprzęgłem poślizgowym i pracują w kąpieli olejowej — oznacza to cichą pracę oraz wysoką niezawodność.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DO ZBIORU ZBÓŻ
Heder do zbioru ziarna - 4,9 DO 12,5 M

Marka Case IH robi wszystko, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość zbioru w różnych warunkach. Konstrukcja zespołu żniwnego zbożowego serii 3050 umożliwia rolnikom efektywny zbiór niskich i wysokich upraw, szybkie przygotowanie maszyny do zbioru rzepaku oraz zbiór zachwaszczonych upraw wyległych. Solidna konstrukcja i łatwa obsługa zespołu żniwnego zbożowego serii 3050 zachwycą każdego rolnika.

Konstrukcja zespołu żniwnego zbożowego Case IH 3050 dostosowuje się do każdych warunków, aby pomóc w zebraniu jak największego plonu z każdego pola, z najwyższą możliwą efektywnością i jakością prac żniwnych. Dzięki prędkości ostrza tnącego wynoszącej aż 1300 suwów na minutę oraz zdolności kopiowania terenu zespół żniwny zapewnia spójną — małą lub dużą — wysokość ścierniska przy wysokiej prędkości jazdy. Zintegrowane koło zamachowe koła pasowego napędu zespołu tnącego gwarantuje bezwładność zespołu tnącego oraz ścinanie przy szczytowym obciążeniu, umożliwiając płynną pracę na wysokich biegach do jazdy do przodu. Prędkość obrotowa nagarniacza jest zsynchronizowana z prędkością jazdy i korygowana automatycznie odpowiednio do prędkości jazdy kombajnu do przodu, co przekłada się na małe straty przy podawaniu materiału oraz wysoką jakość plonu.

SPECJALISTA OD SOI
Heder flex - 6,1 DO 10,68 M

Niskie uprawy oraz rośliny o znajdujących się blisko gruntu strąkach, takie jak soja, stanowią spore wyzwanie przy żniwach, ale zespół żniwny elastyczny Case IH serii 3020 w połączeniu z kombajnem Axial-Flow® radzi sobie z nimi bez najmniejszych problemów. Kiedy wymagany jest szybki zbiór plonów z minimalnymi stratami, nie ma lepszego rozwiązania niż zespół żniwny serii 3020. To specjalistyczne narzędzie do zbioru plonów znajdujących się blisko powierzchni ziemi — skutecznie eliminujące straty.

DELIKATNA OBRÓBKA MASY ROŚLINNEJ
Heder "Draper"  - 7,63 DO 13,72 M

Zespoły żniwne z przenośnikiem taśmowym stają się coraz bardziej popularne wśród rolników i kontrahentów. Masa żniwna jest delikatnie transportowana do przenośnika pochyłego, przy czym kłosy są zwrócone do przodu.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922