FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Nawożenie
Maszyny Uprawowe
Pozostałe maszyny rolnicze
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
KONTAKT
Biuro
MEDIA
Facebook
Sprzedajemy.pl
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie

OPROGRAMOWANIE AFS DLA EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA INFORMACJĄ I NARZĘDZIAMI
Zaprojektowane dla Ciebie. Oprogramowanie Case IH AFS Desktop- oferuje elastyczność o szerokim spektrum analitycznym w celu wsparcia rolnictwa precyzyjnego. Generowanie map plonów, nakładanie map na siebie, tworzenie map próbek gleby, tworzenie i drukowanie raportów oraz import obrazów satelitarnych- to wszystko z jednego pakietu oprogramowania. Bez względu na źródło danych AFS Pro 700, zawsze możesz z łatwością dokonać edycji lub importować dane przy użyciu AFS Desktop. Oprogramowanie to obsługuje wszystkich głównych dostawców systemów rolnictwa precyzyjnego, takich jak: Trimble, AG Leader oraz Green Star.

 • Zaawansowane zarządzanie ścieżkami technologicznymi

  Dzięki oprogramowaniu AFS można wyznaczać i modyfikować ścieżki technologiczne. Następnie można eksportować je do monitora AFS Pro 300/700, FM 750™ lub FM-1000™. Oznacza to, że wszystkie maszyny będą korzystać z tych samych ścieżek, a przy zastosowaniu RTK maszyny będą odnajdywać te linie ponownie, z dokładnością do 2 cm przy kolejnych pracach i w każdym sezonie.

 • Jedno rozwiazanie

  Narzᶒdzia do zarządzania całym sprzętem.

  Oprogramowanie Case IH AFS umożliwia zarządzanie, przeglądanie i edytowanie wszystkich danych rolnictwa precyzyjnego zebranych przez sprzęt AFS, a także z innych źródeł danych rolnictwa precyzyjnego. Można zgromadzić wszystkie dane w jednym programie, a następnie generować i drukować mapy, raporty i wykresy. Można przekazać mapy i raporty właścicielowi gospodarstwa, konsultantowi itp.

 • Wydajność w polu

  Tworzenie ustawień dla całego sprzętu

  Wpisywanie parametrów ustawień na monitorze w kabinie może być czasochłonne. Oprogramowanie Case IH AFS pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć problemów, pozwalając na tworzenie kart ustawień (Gospodarz, Gospodarstwo, Pola, Granice, itp.) dla wszystkich maszyn Case IH AFS, jak i dla maszyn większości innych głównych marek. Oprogramowanie pozwala na tworzenie, zarządzanie i eksportowanie wzorów torów jazdy i przechowywanie ich do wykorzystania w przyszłości w dowolnej maszynie pracującej na tym samym polu.

 • Wiele formatów plików

  Elastyczne importowanie/eksportowanie danych do wykorzystania i analizy

  Oprogramowanie Case IH AFS umożliwia łatwe importowanie i eksportowanie danych w różnych formatach plików, w tym ESRI Shape, tekst ASCII, BMP, JPEG, GeoTIFF lub TIF. Ta elastyczność w zakresie popularnych typów plików ułatwia analizę, mapowanie, tworzenie wykresów i planowanie. Ponadto, można importować i przeglądać georeferencyjne pliki graficzne w odniesieniu do swoich danych.

 • Zarządzanie w oparciu o dane

  Dowiedz się więcej o swoich polach ... i o swoich plonach

  Dzięki oprogramowaniu Case IH AFS można łatwo nałożyć wiele warstw danych na tej samej mapie. Pozwala to zestawiać ze sobą jeden typ informacji z innym, na przykład, porównanie plonu z odmianami upraw, które zostały obsadzone. Ponadto, można utworzyć plan zmiennego dawkowania dla swoich maszyn Case IH AFS (oraz innych narzędzi uprawowych głównych marek) bez wynajmowania konsultanta.

 • Ewidencja danych

  Uproszczone przygotowanie sprawozdań dla administracji rządowej

  Oprogramowanie Case IH AFS sprawia, że ewidencjonowanie danych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Przepisy wymagają gromadzenia uporządkowanych informacji. Nie ma prostszego sposobu prowadzenia ewidencji dla administracji rządowej.

 • Sortowanie danych

  Uporządkowane dane

  Nawet jeśli zachowasz lub zarejestrujesz dane pod niewłaściwą nazwą pola, oprogramowanie Case IH AFS umożliwia sortowanie przestrzenne danych według pola lub gospodarstwa, aby dane zostały prawidłowo i łatwo uporządkowane.

 • Narzędzia wyszukiwania

  Szukaj głębiej, aby uzyskać więcej informacji

  Oprogramowanie Case IH AFS oferuje narzędzia wyszukiwania, które pozwalają na zbadanie określonych obszarów swojego pola, aby pomóc w zdiagnozowaniu problemów lub określeniu, w jaki sposób można uzyskać więcej z uprawianej ziemi. Oznacza to, że można zagłębić się w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji dla wybranego obszaru.

FAQ

P:Czy mogę używać swojego wyświetlacza AFS Pro 700 do pobierania próbek gleby?

O:Pro 700 nie obsługuje funkcji pobierania próbek gleby. Tę niedogodność można obejść, zaznaczając na wyświetlaczu przeszkodę lub kamień w lokalizacjach próbkowania. Owe znaczniki pola pojawią się następnie w oprogramowaniu komputerowym. Czynność tę można także wykonać tworząc przeszkody lub funkcje w oprogramowaniu komputerowym i eksportując je na wyświetlacz, w celu wskazania mu miejsc wykonywania otworów.

P:Czy wyświetlacz Pro 700 zapisuje dane w wewnętrznej pamięci wyświetlacza?

O:Wyświetlacz Pro 700 nie zapisuje wszystkich danych w wewnętrznej pamięci. W celu zapisania danych tworzenia map, podczas wykonywania tej operacji, do wyświetlacza należy podłączyć pendrive. Przykładami danych do tworzenia map są: łączenie map (plonów z wilgotnością), mapy stosowanych środków (nasiona, nawóz, środki chwastobójcze, itp.), mapy danych o pojeździe (zużycie paliwa, obciążenie silnika, poślizg, itp.). Podczas tworzenia map bez użycia przenośnej pamięci na pendrivie, dane do map będą wyświetlane na monitorze, ale nie zostaną zapisane po jego zamknięciu. Nie ma możliwości odzyskania tych danych.

P:Czy pendrive USB jest wliczony w cenę zakupu nowego sprzętu?

O:Jedynymi maszynami, które są wysyłane z fabryki wraz z certyfikowanym przez Case IH pendrivem USB są kombajny. Pendrive znajduje się w plastikowej torebce z instrukcjami obsługi. W celu zakupu zalecanego pendrive’a USB zalecamy skontaktować się z dealerem.

P:Dane o moich plonach przestały być widoczne na wyświetlaczu.

O:Wyświetlacz wyposażony jest w funkcję „Data konfiguracji sezonu” („Season Setup Date"). Po upływie „daty konfiguracji sezonu”, dane przed tą datą są archiwizowane i nie będą widoczne na wyświetlaczu. Dane przed datą konfiguracji sezonu można przeglądać w oprogramowaniu komputerowym.

Oprogramowanie do Pobrania

 • AFS View

   

  Pozwala producentom na przeglądanie i śledzenie ich danych na własnej liście gospodarstw i pól, które to dane można następnie udostępniać urządzeniom rolnictwa precyzyjnego w celu umożliwienia zarządzania nimi. Brak konieczności zdjęcia blokady oraz daty wygaśnięcia. Lub aktualizacja do AFS™ Mapping & Records (Tworzenie map i zapisywanie danych) w celu uzyskania profesjonalnego zarządzania danymi.

   

  POBIERZ ZA DARMO
 • AFS Mapping & Records

   

  Zapewnia zarówno podstawową, jak i zaawansowaną funkcjonalność podziału na warstwy, utrzymując kompletny system danych o polu. Dostarczając elastyczności w obsłudze różnego typu urządzeń pakiet ten daje możliwość podejmowania decyzji zarządzania danymi dotyczącymi plonów, rodzajów gleby, wyników próbkowania gleby, systemu hybrydowego i wieloma innymi informacjami.

  Oprogramowanie możliwe do pobrania obejmuje funkcję Tworzenie map i zapisywanie danych AFS (AFS Mapping & Records), Rachunkowość AFS (AFS Books) i Kontrola wody AFS (AFS Water Control). W celu zakupu pełnej wersji prosimy o skontaktowanie się z lokalnym dealerem.

  15- DNIOWY OKRES PRÓBNY
Newsletter:
Firma FARMASZ sp. z o.o. podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma FARMASZ sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

FARMASZ SERWIS CIĄGNIKÓW GŁÓWNY MAGAZYN ODDZIAŁ BOGDANKA ODDZIAŁ ŁĘCZYCA ODDZIAŁ SIERADZ
sp. z o.o.  I MASZYN ROLNICZYCH  I SPRZEDAŻ CZĘŚCI  SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW
       I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH
Bogdanka 7C tel. 882 525 046        
95-060 Brzeziny tel. 886 220 043 tel.735 930 579 tel. 600 523 648 tel. 664 211 713 tel. 781 233 111
          tel. 735 938 347