FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA
LUXXUM

CASE IH Luxxum

3 MODELE W ZAKRESIE MOCY OD 100 DO 120 KM
Niektóre rzeczy tak ułatwiają pracę, że się później dziwisz, jak wcześniej sobie radziłeś bez nich. Taki właśnie jest ciągnik Luxxum marki Case IH. Lepsza zwrotność, wyższy poziom komfortu i lepsza widoczność niż w jakimkolwiek innym ciągniku o tych gabarytach, jakie do tej pory wyprodukowaliśmy. Luxxum kontynuuje nasz cel zwiększania wydajności i ułatwienia pracy operatorowi.

WYKONYWANIE TRUDNYCH ZADAŃ NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE

Wystarczy jedno spojrzenie na ciągnik Luxxum, aby przekonać się, iż jest on przeznaczony dla tych, którzy oczekują czegoś więcej. Ta seria ciągników jest skonstruowana z myślą o użytkownikach, którzy nie oczekują od maszyny potężnej mocy, lecz doskonałości w pozostałym zakresie.

DŁUGIE DNI W PRACY MIJAJĄ W OKAMGNIENIU

Wszystkie elementy w kabinie ciągnika Luxxum zdają się pochodzić ze znacznie większej maszyny. Jest to pierwszy ciągnik marki Case IH tej klasy, który nasi konstruktorzy wyposażyli w podłokietnik sterowania z Multicontrollerem. Multicontroller sprawia, że obsługa szeregu funkcji - od zmiany kierunku jazdy aż po sterowanie przekładnią napędową i układem hydraulicznym - znajduje się tuż w zasięgu Twojej ręki, a nawet kciuka.

ODPOWIEDNI BIEG DO KAŻDEJ SYTUACJI

Dzięki nowej przekładni 32x32 będącej standardowym wyposażeniem wszystkich ciągników Luxxum zyskasz na automatyzacji zazwyczaj znanej z maszyn znacznie większego kalibru. Posiada ona 4-stopniową przekładnię przełączalną pod obciążeniem pracującą bez użycia sprzęgła nie tylko przy zmianie przełożenia, lecz również zakresu. Najpłynniejsza przekładnia zwrotna w branży została wyposażona w programowany wybór biegu do jazdy do przodu i biegu wstecznego.

KOMFORT PIERWSZEJ KLASY

Oferta obejmująca nową sztywną i amortyzowaną oś do ciągników Luxxum sprawia, że każdy użytkownik może wybrać wersję osi odpowiednią do swych potrzeb, niezależnie od tego, czy w swej pracy pokonuje on długie odcinki po drodze czy raczej krótsze, wykonuje ciężkie prace lub raczej lżejsze polowe. Zastosowana w ciągnikach Luxxum amortyzacja osi przedniej o skoku 80 mm jest dobrze znana z innych modeli marki Case IH; stopień tłumienia drgań jest regulowany za pomocą nowoczesnego akumulatora oraz regeneracyjnego zaworu, co zapewnia nad wyraz równą jazdę i automatyczne samopoziomowanie osi.

SYNERGIA W PRACY

Średnie gabaryty ciągników wcale nie znaczą, że muszą one się obejść bez technologi dostępnych dla ich większych braci. Wszystkie ciągniki Luxxum można zamówić w wersji przygotowanej fabrycznie do montażu monitora z pakietem obejmujący, wspornik montażowy do monitora i złącze ISO 11783, dzięki czemu nie tylko mogą korzystać z systemu GPS, lecz również współpracować z narzędziami kompatybilnymi ze standardem ISOBUS. Po podłączeniu przewodu połączeniowego narzędzia do gniazda z tyłu ciągnika na terminalu ISOBUS pojawia się maska umożliwiająca monitorowanie funkcji maszyny oraz ich zmianę i sterowanie nimi za pomocą ekranu dotykowego.

LUXXUM I ŁADOWACZ CZOŁOWY, IDEALNA PARA

Przy pracy z ładowaczem czołowym ciągnik musi dać z siebie wszystko - moc, wytrzymałość, zwrotność i mocny układ hydrauliczny. Te elementy stanowią integralną część składową ciągnika Luxxum. Takie elementy jak nowe, bardziej wytrzymałe osie oraz układ hydrauliczny CCLS z wykrywaniem obciążenia o natężeniu przepływu 80 lub 100 l/min sprawiają, że ciągniki są stworzone do intensywnych prac przeładunkowych. Wraz z idealnie dopasowanymi do nich ładowaczami czołowymi marki Case IH serii LRZ ich udźwig sięga w zależności od modelu 2540 kg, a wysokość podnoszenia - 3,86 m. Najwyższy komfort obsługi zapewnia dżojstik umożliwiający obsługę układu hydraulicznego z funkcją wysprzęglania umieszczony na podłokietniku z Multicontrollerem. Wyprofilowana szyba przednia, okno dachowe i płynna zmiana kierunku jazdy stanowią perfekcyjne uzupełnienie.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922