FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA
OPTUM CVX

CASE IH Optum CVX

2 MODELE O MOCY OD 270 DO 300 KM
Wysoka moc znamionowa, wygodna i komfortowa przekładnia bezstopniowa. Nowoczesna stylistyka oraz oświetlenie przyciągają uwagę i sprawiają, że dowolna czynność będzie wykonywana sprawnie i efektywnie.

Biorąc pod uwagę rozmiary tego ciągnika, moc, jaką dostarcza, jest naprawdę imponująca. Możesz polegać na płynnym i niezawodnym przenoszeniu mocy z silnika podczas bezproblemowego, ekonomicznego i bezpiecznego transportowania dowolnego implementu do uprawy czy ogromnych przyczep nawet z prędkością 40 km/h.

WYGODNA JAZDA

Oś przednią, wyposażoną w dwa cylindry tłumiące drgania o skoku 110 mm, zamontowano siodłowo do miski olejowej silnika. Regulowany układ sterujący zapewnia wysoką wydajność, wygodę i stabilność.

WYDAJNY I SPRAWDZONY SILNIK

Nowy, mocny 6-cylindrowy silnik o pojemności 6,7 litra został opracowany z myślą o zapewnieniu odpowiedniej mocy i optymalnego zużycia paliwa. Nasza autorska, wysokowydajna technologia neutralizacji spalin Hi-eSCR only zapewnia zgodność z normami emisji Stage IV.

LEKKI I MOCNY

Rdzeń tego ciągnika stanowi odpowiednia konstrukcja miski olejowej silnika. Ta kompaktowa konstrukcja pozwala obciążyć ciągnik masą całkowitą do 16000 kg i uzyskać doskonałą masę użyteczną nawet 5500 kg. Umożliwia to klientom zastosowanie dodatkowego balastowania w razie konieczności lub pracę z ciężkimi narzędziami przednimi lub tylnymi.

PŁYNNA WYDAJNOŚĆ PRODUKCYJNA

Przekładnia bezstopniowa CVX umożliwia płynną jazdę w zakresie prędkości od 0 do 40 km/h w trybie ECO.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Dzięki systemom rolnictwa precyzyjnego (Advanced Farming Systems, AFSTM) marki Case IH możesz wybierać z pełnej gamy rozwiązań w zakresie naprowadzania zapewniających dokładność do nawet 2,5 cm. Monitor AFS Pro 700TM umożliwia stałą kontrolę w każdej chwili – na przykład z wykorzystaniem systemu zarządzania jazdą na uwrociach HMC II (Headland Management Control II), a na dodatek może zwiększyć wydajność pracy przy zastosowaniu urządzeń zgodnych ze standardem ISOBUS klasy III.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922