FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
PROMOCJE
PRZED SEZONEM. Zadbaj o swój zespół żniwny

Idealna wysokość ścierniska przy braku strat słomy i kłosów, bez względu na warunki zbioru. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem sezonu sprawdzić stan zespołu żniwnego! Możemy wykonać przegląd zespołu żniwnego, sprawdzić stan części i wymienić w razie potrzeby. JUŻ TERAZ zadbaj o swoje maszyny! 

 

Chcesz zgłosić przegląd? zadzwoń tel. 882 525 046

Potrzebujesz części do swojego kombajnu?  zadzwoń tel. 735 930 579

czytaj więcej ...
Ciągnik Premium w cenie Standard

Do wyboru są trzy modele Steyr 4125 Profi Classic, Steyr 4125 Profi oraz Steyr 4125 Profi CVT. Model podstawowy, Profi Classic oferowany jest z mechanicznymi zaworami hydrauliki zewnętrznej, pompą hydrauliczną o stałym wydatku i z wysokim dachem w wariancie standardowym. Ciągniki serii Profi posiadają na wyposażeniu 8-stopniową przekładnię przełączalną pod obciążeniem z 24 biegami do jazdy do przodu i 24 biegami wstecznymi oraz podłokietnik z Multicontrollerem. Natomiast innowacyjny model Profi CVT z przekładnią S-ControlTM CVT i magistralą ISOBUS III zapewnia maksimum komfortu.

czytaj więcej ...
Quantum w limitowanej ofercie cenowej

Z nowymi cechami, takimi jak zwiększona moc hydrauliczna, łatwiejsze podłączanie międzyosiowego złącza hydraulicznego i opcja zintegrowanego przedniego WOM maszyny stanowią odpowiedź na różne oczekiwania. Z jednej strony ciągniki te mają funkcje i cechy, których klienci oczekują od ciągników specjalistycznych, z drugiej strony konstrukcję i niezawodność wspólną dla wszystkich produktów Case IH.

czytaj więcej ...
Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922