FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Nawożenie
Maszyny Uprawowe
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
KONTAKT
FIRMA
MEDIA
Facebook
Sprzedajemy.pl
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
Autoryzowany dealer      
SYSTEM S-TECH DLA STEYR

S-TECH

S-Tech to rewolucja dla rolnictwa: funkcja prowadzenia po właściwym pasie, zarządzanie danymi, obsługa wszystkich dołączanych urządzeń za pomocą funkcji ISOBUS i wiele więcej – dzięki S-Tech masz kontrolę nad wszystkim. System modułowy steruje całym cyklem produkcji i umożliwia elastyczną wymianę komponentów systemu między wieloma maszynami. Witamy w przyszłości nowoczesnego rolnictwa!

JEDNA RZECZ, BY STEROWAĆ WSZYSTKIM

Dzięki systemowi S-Tech masz kontrolę nad wszystkimi ważnymi procesami i sterujesz nimi bardzo łatwo i wygodnie: funkcja prowadzenia po właściwym pasie, obsługa doczepianych urządzeń, zużycie paliwa i wydajność pracy – nie umknie Ci nic, a gospodarowanie będzie tak efektywne jak nigdy dotąd.

 

TOTALNA KONTROLA

Monitor S-Tech zaopatrzy Cię nie tylko we wszystkie informacje, lecz służy także interaktywnemu sterowaniu i ustawianiu traktora. Dzięki funkcji ISO-BUS 11783 można sterować nawet doczepianymi urządzeniami.

 

DOKŁADNIE TAK

Automatyczny, oparty o DGPS system prowadzenia S-Guide pracuje z najwyższą precyzją. Zapewnia równoległe prowadzenie po właściwym pasie przy pracach na pasie prostym, zakrętach i polu. Przy dokładności do 2,5 cm nawet przy trudnych warunkach podłoża i pogodowych czy też w nocy nie ma ryzyka, że dojdzie do nakładania się lub luk.

 

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

S-Tech występuje we wszystkich wariantach wyposażenia. Od prostego dodatkowego rozwiązania, czyli opierającego się na GPS EZ-Pilota aż po zintegrowane pełne wyposażenie S-Guide z monitorem dotykowym S-Tech 700, który można stosować zamiennie w różnych pojazdach Twojego zakładu. Po prostu porozmawiaj ze swoim doradcą STEYR o swoich wymaganiach. Wspólnie z Tobą znajdzie on rozwiązanie S-Tech całkowicie odpowiadające twoim życzeniom.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922