FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
WIEDZA
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018

Projekt Jastrząb - I edycja to program szkoleniowy, którego organizatorem jest PPHU Farmasz Jerzy Sobociński oraz CNH Indusrtial Sp. z o.o.

Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat budowy technicznej i eksploatacji nowoczesnych ciągników. Szkolenie obejmuje wykład teoretyczny oraz prezentację ciągnika, w tym instruktaż obsługi ciągnika. W tym celu PPHU Farmasz Sobociński dostarczy ciągnik na teren szkoły.

czytaj więcej ...
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS

PPHU Farmasz Sobociński wraz z CNH Industrial Sp. z o.o. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym dla Uczestników szkolenia z dnia 16.11.2018 r. - uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach.

czytaj więcej ...
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®

Zaawansowane systemy Case IH AFS są w czołówce istniejących rozwiązań od ponad dekady, dając rolnikom możliwość pełnej kontroli cyklu produkcji rolnej. Rozwiązania Case IH posiadają wszystko czego potrzebujesz, żeby zachować pełną powtarzalność z dokładnością do 2,5 cm, redukując przy tym nachodzenie na siebie przejazdów oraz optymalizację wydajności.

czytaj więcej ...
System S-TECH dla Steyr

S-Tech to rewolucja dla rolnictwa: funkcja prowadzenia po właściwym pasie, zarządzanie danymi, obsługa wszystkich dołączanych urządzeń za pomocą funkcji ISOBUS i wiele więcej – dzięki S-Tech masz kontrolę nad wszystkim. System modułowy steruje całym cyklem produkcji i umożliwia elastyczną wymianę komponentów systemu między wieloma maszynami. Witamy w przyszłości nowoczesnego rolnictwa!

czytaj więcej ...

<<
>>
1
2

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922