FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
FARMALL 55 - 75 A

CASE IH Farmall A 55 - 75 A

3 MODELE O MOCY OD 55 DO 75 KM
Dla klientów szukających wszechstronnego ciągnika o kompaktowych wymiarach do wykonywania prac o ogólnym charakterze marka Case IH stworzyła ciągnik Farmall A - lekki, niezwykle zwrotny ciągnik o niskich kosztach eksploatacji, stanowiący idealne połączenie osiągów i rozsądnej inwestycji. Za pomocą ciągnika Farmall A wykonasz każde zadanie w komfortowym wnętrzu kabiny, dzięki któremu nawet najdłuższy dzień minie w okamgnieniu.

WSZECHSTRONNOŚĆ KAŻDEGO DNIA

Nowy Farmall A wyróżnia ekonomika pracy bez uszczerbku dla mocy i wytrzymałości, osiągana dzięki oszczędnemu silnikowi z układem wtrysku paliwa Common Rail. Renomowana przekładnia została zaprojektowana z myślą o wykonywaniu szeregu prac, począwszy od lekkich prac polowych po prace wykonywane w obejściu i za pomocą ładowacza czołowego, aby zapewnić wydajność i niezawodność. Wszechstronny ciągnik Farmall A wyróżniają świetna widoczność, komfort i elementy sterowania, pozwalające zwiększyć wydajność pracy w ciągu długiego dnia pracy.

ZNAKOMITA WIDOCZNOŚĆ

Czterosłupkowa kabina o przeszklonej powierzchni równej 5 m2 zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku. Okno dachowe ułatwia prace wykonywane przy użyciu ładowacza czołowego i umożliwia bezpieczne podnoszenie i opuszczanie ładunków bez konieczności wychylania się w fotelu do przodu.

PEŁEN KOMFORT

Ciągniki Farmall A 55-75 posiadają fotel operatora zaprojektowany specjalnie pod kątem długich dni roboczych i zapewniający operatorowi pełen komfort podczas pracy. Układ wentylacji, ogrzewania i opcjonalna klimatyzacja są gwarancją komfortowego środowiska pracy przy każdej pogodzie.

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Proste, ergonomiczne elementy sterowania w ciągnikach Farmall A 55-75 cechuje łatwość obsługi, dzięki czemu praca ciągnikiem to czysta przyjemność. Regulowana kolumna kierownicy umożliwia optymalne ustawienie kierownicy do pracy. Przejrzysta deska rozdzielcza i układ elementów sterowania z prawej strony operatora sprawiają, że praca ciągnikiem szybko wchodzi w krew.

WYDAJNY I EFEKTYWNY

Zastosowany w ciągnikach Farmall A 55-75 silnik FPT o pojemności skokowej 2,9 l należy do najoszczędniejszych w swej klasie i nie wymaga stosowania płynu AdBlue. Układ wtrysku paliwa Common Rail zapewnia stałą moc w zakresie od 1900 do 2300 obr/min i maksymalny moment obrotowy już przy 1400 obr/min, ułatwiając ekonomiczną i wydajną pracę. Rurę wydechową można szybko przestawić z położenia pionowego do poziomego odpowiednio do wykonywanego zadania. Okres pomiędzy wymianą oleju wynosi 600 godzin.

MAKSYMALNA TRAKCJA

W podstawowej wersji ciągniki Farmall A 55-75 posiadają oś przednią 2WD, lecz wszystkie modele można zamówić w wersji 4WD. Modele 2WD posiadają mechaniczną przekładnię 12 x 12 o maksymalnej prędkości 30 km/h. W modelach ciągników Farmall A 55-75 w wersji 4WD stosowana jest standardowo przekładnia 12 x 12 z mechaniczną przekładnią nawrotną o maksymalnej prędkości 40 km/h; jako opcja jest oferowana przekładnia 20 x 20 z biegiem pełzania, pozwalająca jechać z prędkością 100 m/h. W modelach 4WD można opcjonalnie zastosować przekładnię 12 x 12 z przekładnią nawrotną Powershuttle umożliwiającą zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła.

MOC DO OBSŁUGI KAŻDEGO NARZĘDZIA

Tylny TUZ w ciągnikach Farmall 55-75 A oferuje udźwig wynoszący 2700 kg, a z dodatkowym siłownikiem udźwig zostaje zwiększony do 3000 kg. Wydatek pompy hydraulicznej to 47 l/min. Standardowy WOM obsługuje prędkość 540 obr./min. Oszczędność paliwa przy lekkich pracach zapewnia WOM 540 / 540 Eco dostępny również z prędkościami zależnymi od prędkości ciągnika.

POBIERZ BROSZURĘ

 

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922