FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
FARMALL C

CASE IH Farmall C

7 MODELI O MOCY OD 58 DO 114 KM
Ciągniki Case IH Farmall C definiuje wszechstronność i kompaktowe wymiary, pod którymi kryje się silnik i przekładnia napędowa, których osiągi przekraczają oczekiwania. Sekret ich funkcjonalności to łatwe przełączanie pomiędzy pracą na ciasnych przestrzeniach gospodarstwa a całodniową pracą na pełnych obrotach w polu. Zarówno na domowych użytkach zielonych i gospodarstwach hodowlanych, jak i w specjalistycznych przedsiębiorstwach, takich jak zakłady przetwórcze drobiu i zakłady warzywne ciągniki Farmall C nie tylko spełniają, ale wręcz przewyższają oczekiwania pokładane przez użytkowników w tej marce.

Jeśli szukałeś ciągnika wielofunkcyjnego, ale uważasz, że mniejsze maszyny zapewniają mniejsze możliwości w porównaniu z ich większymi i stabilniejszymi odpowiednikami, to zwróć uwagę na model Farmall C marki Case IH! Oferujemy wiele typów przekładni, od prostej przekładni mechanicznej, po 2-stopniową przekładnię Powershift z rewersem Powershuttle. Konstrukcja o niskim prześwicie i dużej mocy stanowi optymalne połączenie kompaktowego ciągnika uniwersalnego i zaawansowanych funkcji technicznych, które znasz z większych maszyn i których oczekujesz od marki Case IH. A z uaktualnionych funkcji znaleźć możemy w nim opcjonalny podłokietnik z Multicontrollerem, udźwig podnośnika aż do 4,400 kg, trzy prędkości WOM i fabryczne przygotowanie pod ładowacz. Bardziej wszechstronny, niż kiedykolwiek wcześniej.

PERFEKCYJNE STANOWISKO PRACY

Szeroko otwierane przeszklone drzwi i wejście na pełnej wysokości sprawiają, że wsiadanie do kabiny z dowolnej strony jest bezproblemowe. Elementy sterowania są rozmieszczone logicznie, a ich obsługa intuicyjna. Dzięki temu ciągnik Farmall C nadaje się zarówno do pracy dorywczej, jak i regularnej. Opcjonalny Multicontroller natomiast sprawia, że elementy sterowania funkcjami takimi, jak zmiana kierunku jazdy, przełożenia przekładni Powershift i układ zawieszenia narzędzi, znajdują się tuż pod ręką, a ich obsługa nie wymaga wysiłku.

LEPSZE EFEKTY PRZY MNIEJSZYM WKŁADZIE

Aby wykazać się swoimi możliwościami, 4-cylindrowy silnik FPT z układem Common Rail nie musi pracować z prędkością znamionową; pełną moc osiąga przy oszczędzającej paliwo prędkości obrotowej 1800 obr/min (55 C - 75 C) i 1900 obr/min (85 C - 115 C). Dzięki temu zużycie paliwa jest mniejsze we wszystkich zastosowaniach, ale także zwiększa się komfort pracy, ponieważ obniżone zostają poziomy hałasu i wibracji.

NAPĘDOWA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Standardowa, mechaniczna przekładnia napędowa oferuje 12 biegów do przodu i 12 biegów wstecznych, oferując także możliwość dodania funkcji Powershuttle. Cztery najbardziej zaawansowane modele gamy są dostępne także ze sprzęgłem Powerclutch i funkcją Powershuttle, a także dwubiegową zmianą Powershift, która podwaja liczbę dostępnych biegów do 24 do przodu i 24 do tyłu, z dodatkowymi funkcjami sprzęgła Powerclutch i funkcji Powershuttle. W połączeniu z prędkością Eco wynoszącą 40 km/h, zapewniającą szybkie prędkości jazdy przy niedużych prędkościach obrotowych silnika, ciągniki te okazują się idealnym rozwiązaniem do transportu. Dla małych prędkości dostępna jest skrzynia biegu pełzania.

PAKIETY WOM ZGODNE Z ZAPOTRZEBOWANIEM

Seria Farmall C jest dostępna z pięcioma różnymi opcjami prędkości WOM: 540, 540 / 540E, 540 / 1000*, 540E / 1000* z obrotami zsynchronizowanymi z prędkością jazdy i 540 / 540E / 1000. Wszystkie modele kabiny są wyposażone w elektrohydrauliczne załączanie WOM, a wersje z otwartym podestem dysponują załączaniem mechanicznym.

DOSTARCZAJ MOC TAM, GDZIE JEST POTRZEBNA

Ciągniki Farmall 55 C, 65 C i 75 C są wyposażone w mechaniczną regulację zaczepem MHC, a ich maksymalny udźwig wynosi 2500 kg. Ciągniki 85 C, 95 C, 105 C i 115 C dysponują mechanicznym lub elektronicznym sterowaniem zaczepu, przy czym obie wersje posiadają funkcję wykrywania ciągnięcia dolnego zaczepu. Z dodatkowym opcjonalnym siłownikiem (tylko Farmall 85 C, 95 C, 105 C i 115 C), maszyny te oferują maksymalny udźwig wynoszący 4400 kg.

IDEALNY CIĄGNIK DO OBSŁUGI ŁADOWACZA CZOŁOWEGO

Modele Farmall C są dostępne z fabrycznym przygotowaniem pod ładowacz czołowy, ze wszystkimi elementami niezbędnymi do przezbrojenia ciągnika w skuteczną maszynę do przeładunku materiałów. Współpracują efektywnie z dowolną ładowarką, choć dla optymalnej wydajności zostały zaprojektowane szczególnie do użytku z serią ładowaczy Case IH LRZ.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922