FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze JEANTIL
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Maszyny rolnicze - Sulky
Siewniki
Maszyny uprawne
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
Autoryzowany dealer      
SPRZEDA�� CZ����CI
 

PONAD 50 000 POZYCJI NA MAGAZYNIE


3 MAGAZYNY + SPRZEDAŻ STACJONARNA + SERWIS

MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEJ DOSTAWY

W naszych sklepach oferujemy oryginalne części lub zamienniki renomowanych firm do maszyn i ciągników rolniczych. Ponad 50 000 różnych pozycji na magazynie stawia nas w czołówce najlepiej zaopatrzonych sklepów z częściami rolniczymi w Polsce.

Posiadamy części do większości maszyn i ciągników rolniczych różnych producentów: STEYR, CASE IH, ZETOR, URSUS, PRONAR, MTZ, BELARUS, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, DEUTZ FAHR, SAME, LAMBORGHINI, LANDINI, MCCORMICK, MASSEY FERGUSON, VALTRA, FENDT, CLAAS, KIOTI, KUBOTA, LS, GREGOIRE BESSON, UNIA, KVERNELAND, KUHN, AMAZONE, KONGSKILDE, RABE i inne.

Posiadamy 3 magazyny w tym jeden centralny, które posiadają bezpośrednią sprzedaż stacjonarną i zaplecze serwisowe dzięki czemu klient może skorzystać z kompleksowej obsługi na miejscu lub dzięki mobilnemu serwisowi, który rownież dostarczy części do naprawy w terenie. W celu podniesienia jakości usług istnieje możliwość szybkiej dostawy dla towarów znajdujących się na stanie poprzez mobilnego handlowca lub sprowadzenia części w trybie przyśpieszonym z magazynów znajdujących się w Europie i USA.

Dzięki ponad 25 letnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie doradzić i dobrać części do maszyn. Współpracują z nami zewnętrzne firmy zajmujące się naprawami sprzętu rolniczego i budowlanego oraz przedsiębiorstwa wykorzystujące sprzęt rolniczy i budowlany w swojej działalności.

Zapraszamy! Sprawdź naszą ofertę


OLEJE I SMARY

Oferujemy oleje wysokiej jakości renomowanych firm w większości rekomendowanych przez największych producentów ciągników i maszyn rolniczych.
AKCELA, FUCHS, ARAL, ORLEN - środki smarne i płyny eksploatacyjne mające zastosowanie we wszystkich ciągnikach, maszynach rolniczych oraz maszynach do prac ziemnych.

AKCELA - olej rekomendowany przez STEYR, CASE IH


FILTRY OLEJOWE, PALIWOWE ORAZ POWIETRZA

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama filtrów paliwowych, olejowych oraz powietrza do róznych typów i modeli ciągników oraz pozostałych maszyn rolniczych - BALDWIN FILTERS, DONALDSON, FILTRON, MANN FILTER, CNH, PZL SĘDZISZÓW, ZETOR i inne


HYDRAULIKA

Posiadamy pełen zakres części i urządzeń hydraulicznych stosowanych w maszynach rolniczych: gniazda i wtyczki, elementy uszczelniające, pompy, rozdzielacze, siłowniki, przewody hydrauliczne, elektrozawory i inne.


CZĘŚCI DO CIĄGNIKÓW

SPRZĘGŁA: tarcze sprzęgłowe, dociski, łożyska; TURBOSPRĘŻARKI, OPONY I FELGI, WAŁY KORBOWE: zestawy panewek, korbowody, pierścienie tłokowe, zestawy naprawcze silników; UKŁADY PALIWOWE: pompy zasilające, pompy wtryskowe, wtryskiwacze kpl., końcówki wtryskiwaczy, wskaźniki paliwa; UKŁAD KIERWONICZY: przeguby drążków, kolumny kierownicze, przekładnie; ROZRUSZNIKI, ALTERNATORY, PRĄDNICE: bendiksy, wirniki, elektrowłączniki, szczotki; ELEMENTY SKRZYNI BIEGÓW: wałki, koła

Posiadamy również oryginalne części marki PERKINS


CZĘŚCI DO MASZYN ŻNIWNYCH

Panewki drewniane do wytrząsaczy, noże do sieczkarni, przeguby kulowe kosy, łożyska specjalne do kombajnów, nożyki kosy, nożyki ryflowane dolne i górne, prowadnice palcy, palce ślimaka, prowadnice kosy, dociski kosy, główki kosy, bagnety, kosy, łańcuchy i inne


AKUMULATORY

Wszystkie oferowane akumulatory wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz produkowane są na terenie Unii Europejskiej.
Case IH Akumulatory Case IH są specjalnie skonstruowane, aby zagwarantować optymalną odporność na drgania i wstrząsy.
Auto Part Akumulatory Autopart to w pełni wykonane wyroby polskie wykorzystujące specjalną technologię, co pozwala otrzymać wyrób o żądanych parametrach i utrzymanie jego jakości na stałym poziomie.


TRANSMISJA

W naszej ofercie znajdą państwo dużą ofertę pasów klinowych, pasów do napędów o zmiennej prędkości w różnych rozmiarach renomowanych firm mających zastosowanie w maszynach oraz ciągnikach rolniczych.
W ofercie posiadamy również wałki odbioru mocy renomowanych firm oraz dodatkowe elementy (redukcje, końcówki przedłużenia).


OŚWIETLENIE

Reflektory, lampy zespolone, żarówki, lampy błyskowe, halogeny, lampy LED, lampy XEON


WYPOSAŻENIE KABIN

SIEDZENIA OPERATORA LUB PASAŻERA: w ofercie posiadamy duży zakres siedzeń mechanicznych oraz pneumatycznych renomowanych firm; SZYBY: oferujemy szyby drzwi, przednie, tylne, oraz boczne do większości kabin stosowanych w wielu modelach ciągników oraz maszynach rolniczych; DODATKOWO W OFERCIE ZNAJDUJA SIĘ:
lusterka, siłowniki gazowe, klimatyzacje, klamki, wycieraczki, silniki do wycieraczek, nagrzewnice, kamery, zestawy audio.

DANE KONTAKTOWE

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922